کامل کنسرت آمریکا برنامه خواننده

کامل: کنسرت آمریکا برنامه خواننده هواداران هواداران برنامه ریزی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث شلیک مرموز در حمام

مرگ پسر جوان در حمام منزل با شلیک سلاح شاه‌ کش، پلیس را در برابر معمای مرگی مرموز قرار داد.

شلیک مرموز در حمام

شلیک مرموز در حمام

عبارات مهم : ایران

مرگ پسر جوان در حمام منزل با شلیک سلاح شاه کش، پلیس را در برابر معمای مرگی مرموز قرار داد.

به گزارش جام جم، ساعت 23 جمعه یکی از ماموران کلانتری 160 خزانه در تماس با مرادی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از فوت مشکوک پسری 29 ساله در بیمارستان آیت ا… کاشانی در محله خزانه خبرداد. با دستور بازپرس جنایی تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت ادامه تحقیقات در بیمارستان حاضر شدند.

آنها با تحقیقات اولیه از مسئولان بیمارستان متوجه شدند مرد جوان از سوی دو برادر و مادرش به بیمارستان انتقال یافته شده است هست. در حالی که آنها به پزشکان اعلام کرده بودند پسر جوان در منزل بی هوش و دچار گازگرفتگی شده است است ولی پزشکان بیمارستان متوجه آثار زخم روی بدن او شدند. در ادامه معاینات آثار شلیک گلوله روی گیجگاه او دیده شد.

شلیک مرموز در حمام

ماموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند گلوله ای که به مرد جوان اصابت کرده از نوع شاه کش هست. ماموران با هماهنگی قضایی جهت رازگشایی از فوت مشکوک مرد 29 ساله به تحقیقات از دو برادر و مادر متوفی پرداختند.

مادر خانواده به افسر تحقیق گفت: من و پسرانم جهت انجام کاری بیرون از منزل رفته بودیم، زمانی که بازگشتیم چندبار پسر 29 ساله ام را که معتاد است و در منزل تنها مانده بود، صدا زدیم. ولی پاسخی نداد. یکی از پسرانم او را در حمام یافت. با احتمال این که او دچار گازگرفتگی شده، پسرم را به بیمارستان آوردیم ولی او فوت کرد. نمی دانم علت فوت او چیست .

مرگ پسر جوان در حمام منزل با شلیک سلاح شاه‌ کش، پلیس را در برابر معمای مرگی مرموز قرار داد.

این در حالی بود که دو برادر متوفی نیز گفته های مشابهی را مطرح کردند و مدعی شدند زمانی که برادرشان را به بیمارستان آورده اند متوجه زخم ناشی از گلوله به گیجگاه او شده است اند.

این سه نفر جهت ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شدند و در آنجا مورد تحقیقات قرار گرفتند که این بار بیانات جدیدی را مطرح کردند.

این بار مادر متوفی به افسر تحقیق گفت: من و دو پسر دیگرم زمانی که به منزل بازگشتیم، متوجه شدیم پسر 29 ساله ام در حمام با سلاحی که به دست داشته خودکشی کرده هست. از وحشت این که همسایه و فامیل متوجه ماجرا نشوند وانمود کردیم او دچار گازگرفتگی شده است هست، بدن او را در حمام شستیم و بعد او را به بیمارستان برده و وانمود کردیم براثر گازگرفتگی فوت کرده است.

شلیک مرموز در حمام

دیروز ـ شنبه ـ زن میانسال و دو پسرش در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد تحقیقات قرار گرفتند و بیانات پیشین خود را تکرار کردند.

با توجه به این که سلاحی در منزل متوفی پیدا نشد و بیانات خانواده او ضد و نقیض هست، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنان در حال تحقیق از خانواده متوفی هستند تا راز فوت مشکوک جوان 29 ساله فاش شود.

مرگ پسر جوان در حمام منزل با شلیک سلاح شاه‌ کش، پلیس را در برابر معمای مرگی مرموز قرار داد.

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | بیمارستان | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs