کامل کنسرت آمریکا برنامه خواننده

کامل: کنسرت آمریکا برنامه خواننده هواداران هواداران برنامه ریزی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث مردی خواهرزنش را با اسید کشت

دختر جوانی که نیمه‌های شب از سوی دو نقابدارهدف اسید پاشی قرار گرفته بود، بعد از 20 روز جدال با مرگ، آخر روی تخت بیمارستان جان سپرد. 

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

عبارات مهم : انتقال

دختر جوانی که نیمه های شب از سوی دو نقابدارهدف اسید پاشی قرار گرفته بود، بعد از 20 روز جدال با مرگ، آخر روی تخت بیمارستان جان سپرد.

ایران نوشت: در این جنایت هولناک که ساعت 2 بامداد 26 خرداد رخ داد، دخترجوانی از اهالی روستای «پشت بستام» در شهرستان شاهرود نشانه اسیدپاشی قرارگرفت. در تاریکی شب، پدر و مادر دختر که در اتاق خوابیده بودند با شنیدن صدای فریاد دلخراش دخترشان به سرعت به طرف کلید برق رفتند تا لامپ را روشن کنند، ولی در کمال ناباوری متوجه شدن برق قطع است.

آنان بعد ازبررسی متوجه شدند کلید کنتور قطع شده است هست. دقایقی بعد با وصل مجدد برق و روشن شدن اتاق، با صحنه دلخراشی روبه رو شدند. دختر جوانشان- محدثه- نشانه اسیدپاشی قرار گرفته بود و کف اتاق از درد و شدت سوختگی به خود می پیچید. آنان با مشاهده این اوضاع بسرعت دخترشان را به بیمارستان شاهرود رساندند.

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

پزشکان بیمارستان بلافاصله بعد ازبررسی اوضاع مصدوم و کارها درمانی مقدماتی اعلام کردند او هر چه سریع تر باید جهت درمان تخصصی به بیمارستان سوانح و سوختگی ساری انتقال یافته شود.

بدین ترتیب قربانی اسیدپاشی را شبانه به این بیمارستان انتقال دادند. از سوی دیگر با شکایت خانواده محدثه، پرونده ای دراین باره تشکیل و در دستور کار خاص مأموران پلیس قرار گرفت.

دختر جوانی که نیمه‌های شب از سوی دو نقابدارهدف اسید پاشی قرار گرفته بود، بعد از 20 روز جدال با مرگ، آخر روی تخت بیمارستان جان سپرد. 

آنها هنگام بررسی منزل دخترجوان با سه رختخواب در کنار هم روبه رو شدند که رختخواب دختر جوان در سمت راست بود. با توجه به اینکه هر سه عضو خانواده پتو روی خود کشیده بودند مشخص بود عامل یا عاملان اسید پاشی با این منزل آشنایی کامل داشته و حتی جای خوابیدن طعمه خود را نیز بخوبی می دانستند.

در همین حال مأموران متوجه شدند افراد ناشناس بعد از ورود به منزل مورد نظر و قبل از اسیدپاشی، ابتدا آب و برق ساختمان را قطع کرده و سپس مرتکب جنایت هولناک شده است اند.

بدین ترتیب تحقیق از خانواده جهت کشف پرونده آغازشد.

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

پدر دخترجوان به پلیس گفت: «دخترمان محدثه-32 ساله – مدتی قبل خواستگار پیدا کرده و قرار بود طی چند وقت آینده جهت خواستگاری بیایند. ولی بنا به دلایلی که جهت ما هم معلوم نیست دامادمان با این وصلت مخالف بود. شب اتفاق در حالی که همگی خواب بودیم ناگهان صدای فریاد هـــــــــــــــــــــــــای «سوختم سوختم » دخترم را شنیده و بسرعت بیدار شدیم.

در همان حال متوجه شدیم دو مرد در حالی که صورتشان را با پارچه سیاه رنگی پوشانده بودند بسرعت از منزل به بیرون فرار کردند.»با توجه به این اظهارات، تجسس ها جهت کشف ارتباط داماد خانواده در این ماجرا شروع شد. مرد میانسال هنگامی که از سوی پلیس بازداشت شد ابتدا منکر هر گونه اطلاع از ماجرای اسید پاشی شد ولی هنگامی که با مدارک و مستندات غیرقابل انکار از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی شاهرود روبه رو شد آخر لب به اعتراف گشود.

دختر جوانی که نیمه‌های شب از سوی دو نقابدارهدف اسید پاشی قرار گرفته بود، بعد از 20 روز جدال با مرگ، آخر روی تخت بیمارستان جان سپرد. 

وی در اعترافات خود ادعا کرد با همدستی یکی از دوستان جوانش نیمه شب وارد منزل پدرزنش شده است و بعد از اسیدپاشی گریخته اند.

در حالی که تحقیقات در باره این ماجرا ادامه داشت آخر قربانی ماجرا، بعد از 20 روز جدال با مرگ، روز 17 تیربخاطر سوختگی شدید ناشی از اسید پاشی و عفونت ناشی از آن روی تخت بیمارستان تسلیم فوت شد.

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

اکنون پیکر قربانی اتفاق جهت انجام معاینات تخصصی راجع به علت مهم فوت به پزشکی قانونی مازندران انتقال داده شده است و تحقیقات تخصصی از دو متهم جهت کشف انگیزه جنایت وحشیانه ادامه دارد.

واژه های کلیدی: انتقال | سوختگی | شاهرود | خانواده | اسیدپاشی | بیمارستان | انتقال داده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs