کامل کنسرت آمریکا برنامه خواننده

کامل: کنسرت آمریکا برنامه خواننده هواداران هواداران برنامه ریزی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

هواداران «ادل»، خواننده شهیر بریتانیایی و برنده جایزه گرمی، بابت لغو کنسرت اخیر او به شدت وی را مورد سرزنش قرار دادند و حملات زبانی تندی نسبت به او در اینترنت م

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

عبارات مهم : کنسرت

هواداران «ادل»، خواننده شهیر بریتانیایی و برنده جایزه گرمی، بابت لغو کنسرت اخیر او به شدت وی را مورد سرزنش قرار دادند و حملات زبانی تندی نسبت به او در اینترنت منتشر کردند.

هواداران او بر این اعتقاد هستند که ضرب دیدگی تارهای صوتی این خواننده نتیجه برنامه ریزی نادرست او و افزودن کنسرت ها و شوهای برنامه ریزی نشده است است که در دقیقه های آخر به برنامه های اعلام شده است خود اضافه می کند.

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

بیش از ۱۰۰ هزار تن از هواداران ادل هنگامی که فهمیدند این خواننده اهل جنوب لندن اعلام کرده است که برنامه آخر هفته خود را به خاطر ضرب دیدگی تارهای صوتی اش لغو کرده، زبان به اعتراض گشودند.

ادل طی یک بیانیه طولانی و مفصل کرده بود که بابت این اتفاق قلبا متاسف هست. با این که بسیاری از هوداران با این خواننده ۲۹ ساله که مادر یک فرزند نیز است همدلی کرده اند، گروه کثیری نیز که بلیت کنسرت و بلیت سفر در جیب داشتند و هتل هم رزرو کرده بودند تا خودشان را به کنسرت او برسانند، از این قضیه بسیار خشمگین هستند.

هواداران «ادل»، خواننده شهیر بریتانیایی و برنده جایزه گرمی، بابت لغو کنسرت اخیر او به شدت وی را مورد سرزنش قرار دادند و حملات زبانی تندی نسبت به او در اینترنت م

گروهی از این هواداران اعتقاد هستند که واکنش‌ها ادل غیرمنصفانه هست، آیا که با اجرای برنامه هایی آینده نگری نشده و فراتر از توان خود، باعث محرومیت هواداران از حضور در کنسرت هایی می شود که علاقه مندانش گاه از یک سال پیش بلیت آن را خریده و جهت حضور در آن برنامه ریزی کرده اند.

یکی از هواداران خشمگین او که در ماه دسامبر بلیت حضور در کنسرت این هفته ادل را رزرو کرده بود در توییتر خود نوشته: «او مدام به برنامه هایش اضافه می کند. تمام کنسرت های لحظه آخری او قبل از این برنامه مهم اجرا شدند… نمی توانم بر این حس غلبه کنم که او ما را فریب داده است و نخواسته صدایش را جهت مایی که مدت ها در انتظار دیدنش بوده ایم حفظ کند. افزودن برنامه های آینده نگری نشده به تقویم کاری او باعث این اوضاع شده است است.

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

او آشکارا دیگر نمی خواهد به تور کنسرت هایش ادامه دهد. او پسر خردسال مرا کاملا ناامید کرد و درس ناخوشایندی از این زندگی به او داد. تنها امیدوارم آژانسی که بلیت سفر و کنسرت را جهت ما تهیه کرده، پول مان را به طور کامل بعد بدهد.»

هواداران «ادل»، خواننده شهیر بریتانیایی و برنده جایزه گرمی، بابت لغو کنسرت اخیر او به شدت وی را مورد سرزنش قرار دادند و حملات زبانی تندی نسبت به او در اینترنت م

کاربر دیگری می نویسد: «من نمی دانم جواب کودک پنج ساله ام را چه بدهم. از روز کریسمس که بلیت این کنسرت را به او دادم بسیار هیجان زده شده است بود. واضح است ک ما ادل را دوست داریم و امیدوارم او بهبودی خود را به دست آورد ولی نمی توانم فراموش کنم که او این طور بی رحمانه ما را رها کرد. ما روز اولی که بلیت های این برنامه در دسترس قرار گرفت، جهت این روز آنها را خریداری کرده بودیم.»

این خواننده در سال ۲۰۱۱ تحت عمل جراحی گلو قرار داده شد و پولیپش را برداشت. او قرار بود طی دو شب در استادیوم ومبلی روی صحنه برود و تمامی بلیت های این برنامه به فروش رفته بود. یک هوادار دیگر او به نام آن کراکر نوشته است: «او مدام دارد زیاد حرص می زند و بیش از توانش کار می کند. ترانه های ملال آورش را با فریاد می خواند و می خواند… جای شگفتی نیست که تارهای صوتی اش آسیب دیده هست. بیایید امیدوار باشیم که او قدری بی خیال پرکردن جیبش شود و قدری از پول هایش را صرف امور خیریه و کارهای عام المنفعه کند.»

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

مجله پیپل فاش کرده است که ادل حالا تصمیم دارد جهت استراحت و بهبودی به آمریکا سفر کند. منابع نزدیک به او خبر داده اند که این فوق ستاره می خواهد با اقامت در لس آنجلس قدری از این هیاهوها دور باشد. او همچنین تصمیم دارد همزمان با روز استقلال آمریکا ضیافتی با حضور دوستان نزدیکش ترتیب دهد. اوایل همین هفته، ادل اعلام کرد که روی صحنه استادیوم ومبلی نخواهدرفت و تور کنسرتش را کنسل کرده و شاید دیگر هرگز جهت اجرای زنده روی صحنه نرود.

او به هوادارانش گفت: «من مجبورم فشاری بیش از حد متعارف به خودم بیاورم. این کار باعث شده است که به تارهای صوتی ام صدمه بزنم. هیچ درمان و داروی پزشکی جهت آن وجود ندارد و من قادر نیستم آخر این هفته آواز بخوانم. بابت این قضیه دل شکسته هستم و عمیقا متاسفم و امیدوارم شرایطم را درک کنید. من ۱۵ ماه است که مدام در سفرم. تور کنسرت کار غریبی است و اصلا راحت نیست. خصوصا جهت من. من واقعا از آن آدم های منزل نشین هستم که از چیزهای کوچک زندگی لذت می برم. علاوه بر آن آدم دراماتیکی هم هستم و سرگذشت تورهای من هولناک بوده هست. تا حالا که چنین بوده!»

او طی یک دست نوشته خطاب به هوادارانش تایید کرد که دیگر تور کنسرتی برگزار نخواهدکرد: «من ۱۱۹ برنامه اجرا کرده ام و چهار برنامه آخرم در لحظه آخر ترتیب داده شده است بود و برایم حسی از وحشت و لذت توأمان داشت. می خواستم آخرین اجراهایم در لندن باشد چون نمی دانم که آیا دوباره خواهم توانست روی صحنه بروم یا نه و دوست داشتم آخر کار را در زادگاهم رقم بزنم.»

ادل ۲۹ ساله حالا تصمیم دارد روی موسیقی خود کار کند و فرزند دیگری به دنیا بیاورد. یک منبع نزدیک به وی به رسانه ها گفته: «بعد از یک سال دیوانه وار، ادل فرصتی می خواهد جهت ریلکس شدن و وقت گذراندن در کنار خانواده. او قصد دارد به آمریکا برود ولی هر لحظه یک دختر بریتانیایی باقی خواهد ماند و انگلستان را منزل خود می داند.»

علاقه ادل به آمریکا زمانی آشکار شد که منزل ای هشت میلیون دلاری در بورلی هیلز خرید. همسایگان او جِ زی، بیانسه، جنیفر لارنس و رابی ویلیامز هستند. در چنین شرایط و با چنین اخباری، بدون تردید از میزان محبوبیت ادل کاسته خواهدشد. همین حالایش بسیاری از هواداران او، به شدت از دستش دلخور هستند و شماتتش می کنند. او هنوز به طور رسمی به انتقاداتی که مطرح شده است پاسخی نداده است.

برترین ها

واژه های کلیدی: کنسرت | آمریکا | برنامه | خواننده | هواداران | هواداران | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

آیا «ادل» به آخر راه خود رسیده است؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs